Трофей

клуб охотников и рыболовов

Статьи и советы для рыболовов

Вилов щуки на спінінг протягом першої половини осені

Вилов щуки на спінінг протягом першої половини осені

Вавілен Асаговський 24 Сентябрь 06:42

У той час, як риболовля на коропових стає дедалі складнішою, із подальшими похолоданнями, вилов трофейного хижака лише починає приносити бажані результати. Пониження температури та підвищення рівня кисню сприяє лише позитивним змінам у її активності. У цій статті ми розповімо про особливості поведінки щуки, середнього та дійсно великого розміру, оптимальні снасті для її вилову та найкращі принади. Далі — детальніше.

 

Поведінка щуки протягом першої половини осені

Щука значно менш залежна від змін погодних умов, ніж інші хижаки, тож ловити її можна не зважаючи на прогнози синоптиків. Протягом доби спостерігається декілька піків активності, що загалом спостерігаються вранці, з 7 по 9 години та після опівдня, з 2 по 4 годину. Малі та середні особини, у часи відлиги, коли температура підіймається до 20 градусів, часто підпливають до кордонів високої рослинності та мілкводдя. Середні за розмірами особини, що завжди є бажаним гостем на гачку рибалки, можна буде знайти на бровах та біля різких перепадів температури, у коряжнику та біля насипів каміння. 

Позаяк хижачка полюватиме здебільшого з укриття, потенційними стануть найбільш рельєфні ділянки. Найчастіше, вона зупинятиметься на верхніх височинах брови та нерідко влаштовуватиме засідку на виходах із заплавів. Різкі пониження температури стимулюватимуть щуку атакувати рибу із більшим азартом, не тільки з укриття, але й вступаючи у погоню за найслабшими та повільними цілями, що є легкою здобиччю, що їй зовсім не притаманно протягом інших сезонів. Трофейну щуку варто шукати у районі руслових брів, де хижак вестиме поодинокий засіб життя, та полюватиме неподалік від глибоких ям. 

 

Снасті для вилову щуки у вересні

Основною снастю, як і раніше, виступатиме спінінг, тест якого може сягати 40 та більше грамів, у залежності від типу водойми та ділянки лову. Задля риболовлі з берегу, використовуватимуться бланки довжиною до 2,7 метрів, а з човна — до 2,1 метра. У будь якому разі вони повинні бути оснащеними швидкісними безінерційними котушками типорозміром до 3000. Діаметр основної жилки може сягати 0,3мм та більше, що особливо знадобиться під час трофейної риболовлі. Задля вилову щуки також використовуються і шнури, відповідного розривного навантаження, що є більш тонкими та завдяки нульовій розтяжності, забезпечують найякісніше підсікання. 

 

Принади для вилову щуки у вересні

Протягом осінньої пори, щука віддаватиме перевагу дійсно великій рибі, подеколи навіть більшій за саму хижачку, тож і довжина принади повинна бути на порядок збільшеною. Для вилову цієї риби з берегу, варто використовувати джигові принади довжиною від 10 см, оснащені тяжкими голівками, а також великі воблери, призначені для лову на глибині від 2 метрів та коливні блешні. Для риболовлі на руслі, довжину принади можна збільшити до 14см. Бажаємо вам приємно провести час, у розпалі спінінгового сезону. Ні хвоста, ні луски!

Смотрите также:
624 0
 
Комментарии

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, что бы добавить комментарий.

Календарь

Самые читаемые

Комментируемые

Теги по рыбалке

Случайное фото