Трофей

клуб охотников и рыболовов

Статьи и советы для рыболовов

Вилов коропа на фідер у середині осені

Вилов коропа на фідер у середині осені

Вавілен Асаговський 11 Октябрь 11:08

Жовтень. На вулиці нарешті розгортається справжня осінь, сповнена дощами та свіжим, прохолодним ранком. Риболовля, особливо якщо йдеться про мирну рибу, із кожним днем стає складнішою, проте її результативність підіймається під час більш-менш тривалого потепління. У цій статті ми розповімо про поведінку коропових протягом жовтня, у який засіб їх ловлять, та на які ділянки та глибина варто звернути увагу. Далі — детальніше.

 

Поведінка та типові стоянки коропа у жовтні.

Велика риба значно краще відчуває зміни погодних умов та першою відходить на значні глибини, у той час як молоді особини, особливо у часи потеплінь, активніше подорожують водоймою. Зважаючи на це, розрахунок, по закінченні вересня та до остаточного закриття сезону, варто робити на особин, що важать до 2кг. Звісно ж, на добре зариблених водоймах, де глибокі брови розташовані на відстані не більш як 120 метрів від берегу, рибалка буде на порядок азартнішою, а трофеї — більшими. Ця риба наразі тримається невеликими зграями, які тримаються глибин від 3 метрів. 

На пошуки їжі вони виходять на ділянки водойми, сповнені щільними залишками малої рослинності, позаяк саме у таких місцях спостерігаються найбільші скупчення зоопланктону, дрібних ракоподібних та безхребетних. Більшість часу, тим не менш, риба проводитиме на глибині, слабо реагуючи навіть на найпривабливішу підкормку. Часами найбільшої активності риби, тим не менш, залишатиметься ранок, з 7 по 10 годину, у залежності від глибини ділянки жирування риби, а також після опівдня, коли температура сягає добового максимуму. Звісно ж, клювання риби неможливо порівнювати із теплим сезоном, проте до остаточного завершення коропового сезону ще далеко, позаяк синоптики найближчим часом не обіцяють різких перепадів температури та тиску.

 

Вилов коропа на фідер у жовтні

Разом із похолоданням змінюються також і дистанції лову, тож задля того, аби виловити коропа на фідер, доведеться впевнитися у надійності всієї снасті. Перш за все — це якісний бланк із якісним кріпленням кілець, довжиною до 4,5 метрів та тестом від 120 до 180 грамів, оснащені відповідними кінчиками. Заради того, аби дістатись найперспективнішої ділянки, варто віддати перевагу тяжкому оснащенню, а саме годівницям вагою від 35 - 40 грамів. Враховуючи потрібний розмах для закидання, часом, за 100 метрів, не варто нехтувати якісним шок-лідером, темного або темно-зеленого забарвлення. Знайти найперспективнішу ділянку можна за допомогою маркерного вудлища, а основне загодування ділянки можна без зайвого ризику, виконувати за допомогою сподового, великим або середнім спомбом.

 

Насадки та підгодування

Щодо першого, ранкового загодування ділянки є, насправді, декілька тактик, хтось годується виключно робочою годівницею, хтось спомбом або коброю. Проте оптимально, аби підкормка грала якомога довше, для чого варто звернути увагу на суміші пеллетсу, із гранулами різного часу розчинення та годувальні бойли великого діаметру. У якості насадки, найбільша популярність залишиться за бойлами поп-ап, морських ароматів та яскравого кольору. Бажаємо вам приємно провести час за улюбленою справою. Ні хвоста, на луски!

Смотрите также:
422 0
 
Комментарии

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, что бы добавить комментарий.

Календарь

Самые читаемые

Комментируемые

Теги по рыбалке

Случайное фото

Автор: Сергей
Автор: Олександр
Автор: Слава