Трофей

клуб охотников и рыболовов

Статьи и советы для рыболовов

Вилов карася у другій половині липня

Вилов карася у другій половині липня

Вавілен Асаговський 23 Июль 11:46

Велика кількість опадів та температури нижче +25 градусів, як наприкінці цього місяця, надають рибалкам ідеальні умови як для лову хижої, так і мирної риби. Краще за все, у такі дні, клюватимуть найкраще саме малі коропові, тож любителі карасевої риболовлі однозначно залишаться в плюсі. У цій статті ми розповімо про типову для карася поведінку, враховуючи погодні умови, а також про найпоширеніші засоби його вилову протягом другої половини липня. Далі – детальніше!

 

Поведінка карася протягом липня

Зазвичай, протягом всього літнього сезону, карась шукає собі їжу на спокійних ділянках водойми, дуже часто біля берегової смуги де окрім рослинної їжі також можна поласувати комахами. Середина літа, як і для більшості риб наших водойм, дається карасю доволі тяжко, загалом через підвищений температурний режим та зниження рівня кисню у малих водоймах. Проте, місяць приніс нам доволі мінливі погодні умови, завдяки яким температура води тримається на задовільному рівні, тож із цією рибою можна, зі великою долею вірогідності, зустрітись і поблизу берега. Загалом, невеликі зграї карася, проводять більшість часу на бровах, шукаючи собі їжу посеред глинистого, дещо замуленого ґрунту. Менші особини також полюбляють триматися у тіні високої прибережної рослинності та в її вікнах, зустрічаються біля крутого берегу, під нависаючими деревами, на найближчих до берегу бровах, розташованих на глибині близько 1,5 метрів та утворюють скупчення в обширному коряжнику. Великі особини будуть більш чутливими до рівня кисню та температури, тому їх, із більшою долею вірогідності, можна зустріти біля приток або виходу з заплавів на річках. Періодами найвищої активності залишатимуться світанок за вечір, подекуди клювання продовжуватиметься протягом ночі, та, за умови хмарної погоди та легкого вітру, триватиме протягом дня.

 

Снасті для вилову карася у липні

Одним з найкращих варіантів для вилову окуня стане поплавкове вудлище, довжини якого буде достатньо для лову у щільному очереті. Оптимальна довжина бланку для цього може коливатися від 5 до 8 метрів, у залежності від особливості берегу. Перевага, звісно ж, віддається варіантам, оснащеним невеликою безінерційною котушкою та пропускними кільцями. Товщина основної жилки коливатиметься від 0,14 до 0,18мм, товщі знадобляться лише під час риболовлі з човна, коли є вірогідність виловити дійсно велику особину. Товщина повідця починатиметься з 0,1мм, а довжина підлаштовується під риболовлю у придонному шарі. Задля риболовлі на більших дистанціях від берегу за відсутності човна перевага віддається фідеру, оснащеному годівницями вагою від 30 грамів.

 

Підкормка та насадки

Риболовля на карася, як відомо, потребує якісного попереднього загодування ділянки. Склад підкормки, цієї пори, повинен містити більшість компонентів дрібної фракції та рослинного походження, до якого додаються розпарені крупи та надмала доза мотиля. У якості насадки на гачку, у прибережній зоні краще за все працюватимуть тісто, кукурудза, горох та інші крупи. Трофейний карась, у свою чергу, віддаватиме перевагу насадкам тваринного походження, таким як опариш чи рублені хробаки. Бажаємо вам приємно провести час за улюбленою справою. Ні хвоста, ні луски!

Смотрите также:
361 0
 
Комментарии

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, что бы добавить комментарий.

Календарь

Самые читаемые

Комментируемые

Теги по рыбалке

Случайное фото

Автор: Сергей
Автор: Слава
Автор: Жданюк Андрей
Автор: Сергей