Трофей

клуб охотников и рыболовов

Статьи и советы для рыболовов

Поведінка щуки та риболовля на неї на жерлиці та балансири

Поведінка щуки та риболовля на неї на жерлиці та балансири

Вавілен Асаговський 17 Декабрь 16:12

Зимова риболовля на хижака — одна з найцікавіших справ, які тільки можна придумати на початку зимового сезону. Водойми вкриті кригою дозволять обловити найбільш перспективні частини водойми, а хижаки тимчасово збільшують акваторію свого плавання. У цій статті ми розповімо про типову поведінку щуки протягом другої половини грудня, а також про найбільш популярні засоби її вилову. Далі — детальніше!

 

Поведінка щуки протягом грудня

Крига швидко розповсюджується водоймами країни, стаючи у першу чергу на стоячій воді та охоплює із кожним днем більшу частину великих річок країни. Від початку місяця ми спостерігали зміну маршрутів мирної риби та наближення її до прибережної зони. Слід за ними, а подекуди і раніш, до прибережної рослинності та різноманітних заглиблень, наближується і щука, та більш того, — проводитиме там переважну більшість часу доби. Звісно ж, мова йде, у першу чергу, про молодих особин, що набагато частіше попадатимуться на гачок рибалок, як у озерах, так і невеликих ставках. Доки кисневий баланс залишатиметься на високому рівні, знайти її майже завжди можна у звалах та верхніх кордонах широких брів, розташованих на відстані від 30метрів від берегу, на глибині від 3 метрів.

Більші особини хижака віддаватимуть перевагу більш глибоким ділянкам, на яких зберігається вища температура та збирається більша риба. Дуже перспективними залишатимуться виходи з заплавів та ділянки розташовані поблизу приток, максимально позбавлені течії.  Найбільші ж особини перебуватимуть ще глибше, їх територією полювання завжди ставали здебільшого русла та глибокі брови на глибині від 5 метрів. Час від часу, вони ставатимуть на маршрутах мирних видів, та атакуватимуть виключно з засідки. Аби її зловити, потрібно подати принаду якомога ближче до ділянок її проживання або полювання, а останні дуже часто змінюються. Саме тому, риболовля на трофейного хижака — це завжди пошук та справжнє випробування для оснащення, особливо якщо останнє не пристосоване до великих навантажень.

 

Снасті на щуку у грудні

Найбільше поширення країною, як засіб для вилову великого хижака, отримали міцні зимові вудлища та жерлиці. Основною вимого від перших, є підвищений тест та жорсткий хлистик, що допоможе у правильний момент зробити якісне та вчасне підсікання. Жилки підбираються діаметром від 0,18мм, та у випадках із риболовлею на руслі великих річок, можуть сягати 0,27мм. Дещо товстіші жилки використовуються на жерлицях. За використання якісних та дорогих котушок, враховуючи похолодання, останні та кільці вудлища варто змастити незамерзаючим складом аби уникнути примерзання та подальшої деформації.

 

Принади для вилову щуки у грудні

Принади для лову щуки на початку зими вже не повинні бути такими великими та яскравими як у середині осіннього сезону. Частіше за все використовуватимуться балансири та блешні, розміром від 7 до 10см, зелених, червоно-помаранчевих або натуральних тонів. На жерлицях, як і завжди використовуватиметься живець, у якості якого краще взяти невеликого карася, налаштувавши оснащення для лову у придонному шарі. Бажаємо вам приємно провести час за улюбленою справою. Ні хвоста, ні луски!

Смотрите также:
401 0
 
Комментарии

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, что бы добавить комментарий.

Календарь

Самые читаемые

Комментируемые

Теги по рыбалке

Случайное фото