Трофей

клуб охотников и рыболовов

Статьи и советы для рыболовов

Поведінка щуки напередодні весни. Пошук та снасті.

Поведінка щуки напередодні весни. Пошук та снасті.

Вавілен Асаговський 26 Февраль 14:32

Наприкінці лютого крига триматиметься ще достатньо міцно, та більш того, синоптики обіцяють значне похолодання, що продовжить сезон зимової риболовлі як мінімум до другої половини березня. Виходячи з цього, у рибалок ще довго залишатиметься можливість риболовлі на глибоких ділянках, навіть якщо це стосується більш-меш швидких річок. У даній статті ми розповімо про те, як змінюється поведінка щуки наприкінці лютого, та на які принади вона наразі краще за все реагує. Тепер про все це детальніше.

 

Поведінка щуки наприкінці лютого

Активність щуки по останній кризі, буде відносно високою, зважаючи на те, що полюванню вона приділяє не більш ніж півгодини на добу. Великі екземпляри віддаватимуть переваги глибоким ділянкам, із рельєфним дном та природними заглибленнями ґрунту. Час від часу, вона з’являтиметься й на прибережних ділянках, де глибина різко збільшується та сягає не менш як 3 метри. Рідше, її можна спостерігати на поливах, позбавлених залишків минулорічної рослинності, та подекуди й на мілководді. Найактивніше полюватимуть невеликі особини, тоді як клювання трофейної щуки доведеться почекати, пробуривши не один десяток лунок.

Як відомо, щука полює здебільшого із засідки, тож розраховувати на зацікавлення щуки грою принади здалеку не доводиться. Трофейну щуку, наразі, можна знайти лише біля русла, за виключенням непроточних водойм. В умовах нестачі кисню, хижачка доволі багато часу проводитиме біля приток, і саме у таких ділянках гра привади, помірно-активна, матиме найбільший вплив, позаяк сюди спливатимуться зграї білої риби та природнього корму для щуки буде вдосталь. У цю пору року, піки активності, у залежності від типу водойми та її насиченістю киснем, будуть спостерігатися у такі години: з 6 по 7  ранку, з 9 по 11 годину та з 13 по 14 опівдні.

 

Снасті на щуку напередодні березня

Рибалять на щуку впродовж лютого загалом за допомогою класичної зимової снасті та жерлиць. Бланк зимового вудлища може не виділятись чутливістю, позаяк самозасікання, за рахунок різкості нападу, буде практично моментальним. Волосінь підбиратиметься діаметром, у межах від 0,23 до 0,35мм. Діаметр волосіні на жерлицях може перевищувати 0,4мм, і ця снасть приноситиме доволі значні результати, за мінімумом докладених зусиль.

 

Принади на щуку та особливості гри

Задля вилову щуки у другій половині зими використовуватимуться: коливні та обертові блешні, балансири та живець. На жерлицях краще за все використовувати невеличкого карася, його особливість у тому, що ця риба значно довше за інших зберігатиме рухомість в умовах холодної води. Гра принади на класичній снасті повинна бути помірно активною, у цьому плані немає нічого кращого за балансири, що виконують «вісімку» під час коливання вудлищем, та не потребують особливих зусиль від рибалки. Баєжаємо вам приємно провести час за улюбленою справою. Ні хвоста, ні луски!

Смотрите также:
942 0
 
Комментарии

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, что бы добавить комментарий.

Календарь

Самые читаемые

Комментируемые

Теги по рыбалке

Случайное фото

Автор: Сергій Кияновський
Автор: Андрій