Трофей

клуб охотников и рыболовов

Статьи и советы для рыболовов

Поведінка карася на початку літа. Засоби лову.

Поведінка карася на початку літа. Засоби лову.

Вавілен Асаговський 11 Июнь 09:46

Із наступом літнього сезону поведінка мирної риби стає все більш передбачуваною, зо значною мірою полегшує пошук риби. Середньо-добова температура повільно зростає і це безумовно сповільнює метаболізм риби, проте клювання карася залишатиметься напрочуд стабільним, оскільки ця риби добре переносить жару та пов’язаний із цим понижений рівень кисню. У цій статті ми розповімо про типову для сезону поведінку карася, а також про те як і на що його ловитимуть протягом червня. Далі – детальніше.

 

Поведінка карася у червні

Із наступом червня маршрути карася стають дедалі стабільнішими, як і час його виходу на пошуки їжі, тож добре знаючи водойму та, в особливості, донний рельєф, його знаходження не стане проблемою для рибалки. Як і у випадку із більшістю коропових, високі температури змусять карася менше часу проводити у прибережній зоні, та дотримуватись глибин більш як 1,5 метри, проте на ранкових та вечірніх зорях його зграї часто будуть спостерігатися поблизу високої прибережної рослинності та латаття, а також у її вікнах. На річках карась триматиметься помірної течії або ділянок де вона відсутня, часто спотерігатимуться у тихих заплавах, на бровах, у коряжнику та біля насипу каміння, що захищає рибу від течії. На відміну від водойм зі стоячою водою, у більш прохолодних річках він може триматися глибин до 1 метра, особливо якщо такі ділянки сповнені щільною рослинністю. Цей короповий активніше пересуватиметься акваторією заме у озерах та водосховищах у яких течія відсутня. Тут, його розташування буде у першу чергу залежати від температурного режиму та атмосферного тиску. В цілому, риболовля на карася, із високою долею вірогідності стане справжньою панацеєю у той момент, коли більша риба перестає годуватися.

 

Засоби лову карася влітку

Оскільки карась дуже часто спостерігається на спокійних, порослих водоростями ділянках, одним з найефективніших засобі його вилову стане поплавкове вудлище. Довжина бланку, у цьому випадку може сягати 5 та більше метрів, задля зручного оперування у вікнах та на кордоні очерету. Для більшої зручності, варто віддати перевагу варіантам оснащеним провідними кільцями та невеликою бюджетною котушкою, типорозміром від 2000. Вершинка поплавця має бути добре помітною серед рослинності, та оснащення також повинне бути дуже збалансовано доваженим, особливо під час риболовлі вдень, коли клювання риби особливо делікатне.

Тоді як біля берегу найкраще ловити за допомогою поплавкового вудлища, на дальніх дистанціях зручніше працювати легким фідером, тестом від 50 грамів. Годівниці можна підбирати закритого та відкритого типу, а враховуючи цікавість риби до пахучої хмари дрібних складових – значні результати також може принести і флетове оснащення. Оптимальною снастю під час нерестових обмежень, що діятимуть на малих водоймах до 20 чисел, у залежності від регіону, стане патерностер, звісно ж, за використанням одного гачка.

 

Насадки та підкормка

Тут все просто. Після травневого, післянерестового жору, малий та середній за розмірами карась віддаватиме перевагу менш калорійній їжі, тому компоненти підкормки та насадка повинні бути рослинного походження. Складові підкормки повинні бути дрібними та укріпленими за допомогою ґрунту з водойми. У якості насадки використовуватимуть перлову , пшону та пшеничну крупи. Трофейний карась, у свою чергу, зберігатиме свою прив’язаність до личинок комах, мотиля та червоних хробаків.

Смотрите также:
936 0
 
Комментарии

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, что бы добавить комментарий.

Календарь

Самые читаемые

Комментируемые

Теги по рыбалке

Случайное фото

Автор: Охота и рыбалка
Автор: Школьнюк Виктор
Автор: Руслан
Автор: Сергей