Трофей

клуб охотников и рыболовов

Статьи и советы для рыболовов

Пошук трофейного судака наприкінці лютого

Пошук трофейного судака наприкінці лютого

Вавілен Асаговський 22 Февраль 14:30

Риболовля на хижу рибу, наприкінці лютого приноситиме рибалкам найстабільніші результати, тож, доки крига тримається міцно, рекомендуємо не впускати можливість вилову трофейного судака. Наразі, температурний режим на більшості водойм дозволяє дістатися руслових брів, які стануть найкращим місцем для трофейної риболовлі. У цій статті, ми розповімо про особливості вилову трофейного судака в умовах другої половини лютого. Тепер, про це, та інші фактори які варто враховувати під час риболовлі на останній кризі, детальніше.

 

Поведінка судака у другій половині лютого

Активність та клювання судака – дві різних, хоч і взаємопов’язаних речі. Успіх на риболовлі буде в першу чергу залежати від кормової бази судака, її багатства та доступності для хижої риби, проте ідеальним місцем для початку сесії стануть ділянки, розташовані на маршрутах судака на ділянки активного полювання. Вже у наступному місяці, із першими відлигами, розпочнеться сезонний хід цього хижака на ділянки нересту, завдяки чому, вже зараз, починає прокидатися метаболізм навіть у великих особин. Наразі, минулорічний мальок тримається достатньо глибоких ділянок, найчастіше від 4 метрів від поверхні.

У той час, як невеликий судак достатньо часто спостерігається на достатньо неглибоких поливах та мілководді, великі особини будуть триматися русла та руслових брів. Тут, він більшу частину доби ховатиметься від течії за корягами, великим камінням та рельєфом донного ґрунту. Намагаючись економити сили, він віддаватиме перевагу легкій здобичі, тож гра привади, повинна бути відповідною. Не дивлячись на холодний сезон, цей хижак буде активний і вночі, проте пік добового жирування приходитиметься на 9-10 ранку. Найкраще клювання у цю пору року, часто трапляється під час снігових опадів.

 

Снасті на судака у лютому

Протягом останнього місяця зими, для вилову судака використовуватимуться два типи снасті, а саме класичне зимове вудлище та жерлиці. Ближче до початку березня, вода починає мутніти, що дозволяє без перешкод використовувати надійні жилки, діаметром до 0,4мм. Товщина волосіні для риболовлі на балансири та блешні складатиме від 0,25мм до 0,35мм, трохи більша – для риболовлі на жерлиці. Хлистик вудлища повинен бути жорстким та міцним, позаяк спротив трофейного судака, навіть послаблений зимовим сезоном, може бути доволі відчутним.

 

Принади на судака наприкінці зимового сезону

Найефективнішою принадою на судака, протягом всієї зими, є балансири розміром від 7 до 11 см, натурального забарвлення у першій половині сезону, та яскравих кольорів під час останньої криги. Також, доволі ефективно себе проявлять коливні блешні сріблястого кольору. Принада опускатиметься у придонні горизонти, неподалік від рельєфних ділянок або маршрутів пересування білої риби. Бажаємо вам приємно провести час за улюбленою справою. Ні хвоста, ні луски!

Смотрите также:
349 0
 
Комментарии

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, что бы добавить комментарий.

Календарь

Самые читаемые

Комментируемые

Теги по рыбалке

Случайное фото

Автор: ИГОРЬ
Автор: Олег, очаков