Трофей

клуб охотников и рыболовов

Статьи и советы для рыболовов

Де шукати та на що ловити плоскирку у липні

Де шукати та на що ловити плоскирку у липні

Вавілен Асаговський 12 Июль 12:09

Навіть протягом найспекотнішої частини літнього сезону малі коропові зберігатимуть свою активність та більшу частину доби присвячуватимуть пошукам їжі, дотримуючись одних і тих самих ділянок, проте обережність риби та типові для неї глибини й донні ділянки із наростанням температури змінюватимуться. У цій статті ми розповімо як змінюватиметься поведінка плоскирки протягом липня, та у який засіб і на що її варто ловити цього сезону. Далі - детальніше.

 

Поведінка плоскирки протягом липня

З плином липня спека дедалі наростає, проте погода видається дуже мінливою й приносить нам часті опади й легкі похолодання через які температура коливається від  +20 до +32 градусів. Зважаючи на це, поведінка мирної риби, включно із пліткою, також буде доволі мінливою. Більш-менш прохолодними днями, коли щойно пройшли опади та небо залишається хмарним, вона спостерігатиметься найближче до берегової зони, частіше за все спостерігаючись поблизу високої рослинності. Загалом, ця риба найбільш полюбляє глинистий, трохи замулений ґрунт, у якому шукає собі їжу у вигляді різноманітних личинок та зоо- й фітопланктон. Як типовий короповий, вона буде більш активною у спокійних ділянках річок, що захищені від течій рельєфом, а також у тихих заплавах, сповнених рослинністю. Ідеальними ділянками для початку риболовецької сесії стануть неглибокі брови на глибині від 1,5 метрів та затоплений коряжник. Найкраще клювання, звісно ж, спостерігатиметься на сході сонця, коли вода тільки-но починає прогріватись після нічного падіння температури. Варто також враховувати й посилену обережність риби. Найбільші вилови, цієї пори року, траплятимуться лише після завчасного загодування ділянки перед риболовлею та за використання найтоншого оснащення.

 

Снасті для вилову плоскирки у липні

Вранці, коли плоскирка підходить найближче до берегу, або за використання човна, найкращим вибором стане поплавкове вудлище, довжини якого повинно вистачати для точного подання принади у вікна або за кордони високої рослинності. Перевага віддаватиметься варіантам оснащеним провідними кільцями та невеликою безінерційною котушкою. Якщо ж риболовля ведеться з берегу на далеких дистанціях, то перевага віддаватиметься фідерному вудлищу тестом від 60 грамів. Кормушки використовуватимуться від 30 грамів під час риболовлі на озерах та ставках, і від 45 грамів якщо потрібне далеке та максимально точне закидання на течії. Гачки та повідці обираються найтонші, позаяк мова йде про рибу, що не здатна надати хоч якось значного спротиву виважуванню.

 

Підкормка та насадки

У складі підкормки, типово для малих коропових, повинні переважати складові рослинного походження у дрібній фракції. Ідеальними компонентами складу домашнього приготування стануть панірувальні сухарі, молоті крупи та жмих. Якщо риболовля ведеться поблизу руслових брів, де тримаються найбільші екземпляри, варто включити у склад складові тваринного походження, такі як рублених хробаків чи мотиля. У якості насадки використовуються перлова крупа та мотиль, а для вилову трофейних екземплярів – горох та опариш. Бажаємо вам приємно провести час за улюбленою справою та ні хвоста, ні луски!

Смотрите также:
409 0
 
Комментарии

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, что бы добавить комментарий.

Календарь

Самые читаемые

Комментируемые

Теги по рыбалке

Случайное фото

Автор: Олександр
Автор: Сергей
Автор: Жданюк Андрей
Автор: Жданюк Андрей
Автор: Слава